Projekt i serwis klimatyzacji i wentylacji

Każde realizowane przez nas zadanie wymaga skrupulatnego planu.

Wszakże chcemy dostarczyć naszym klientom jedynie najwyższej jakości wykonany montaż wentylacji lub klimatyzacji. Te z kolei proponujemy zarówno dla domów prywatnych indywidualnym klinetom, a także przedsiębiorcom prowadzącym biura lub zakłady przemysłowe. Postaw na naszą firmę, gdzie nasi fachowcy w pocie czoła pracują nad rozwiązaniami, które pozwolą poczuć się Tobie, a także zespołowi pracowników komfortowo. Nasza praca składa się w głównej mierze z trzech etapów.

Wykonanie projektu

Systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne wymagają szczegółowego planu, tak aby każdy element wybranego urządzenia był świetnie dopasowany, a zarazem efektywnie odgrywał swoją rolę w ochładzaniu lub wymianie powietrza. Dlatego też przed przystąpieniem do właściwej usługi montażu, wykonujemy projekt/plan, którego się trzymamy podczas pracy.

Dobór urządzeń

W realizacji usługi montażu ważne jest nie tylko to, jak go wykonamy, ale też istotne jest dobranie odpowiednich urządzeń. Na szczęście nasi fachowcy doskonale się na tym znają, możesz więc spać spokojnie. Wybierzemy takie sprzęty, które działają efektywnie, a zarazem cechują się wysokim poziomem bezawaryjności.

Serwis

Doskonale rozumiemy, że czasami coś może zadziałać nie tak. Wszystko też z czasem się zużywa. Dlatego też po wykonaniu usługi montażu, zapewniamy serwis dostarczonych i założonych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zarówno w domach, biurach, jak i zakładach przemysłowych.